Opasok na svadobné a spoločenské šaty OP3

45,00€
Model: Opasok na svadobné a spoločenské šaty OP3
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:
Do prianí Porovnať

Žiarivý opasok na svadobné šaty či na spoločenské šaty. Svadobný opasok je bohato zdobený švajčiarskym krištáľom a perličkami. Opasok má krásny lesk, a tak hravo rozžiari aj tie najjednoduchšie šaty, či opticky zjednotí 2 jednotlivé kusy: sukňu a top do jedného celku.

Materiál: silver rhodium plated. Vďaka porhódiovanému povrchu kovu opasok nečerná, nekoroduje, a teda sa nemusíte obávať, že by nejakým spôsobom poškodil šaty. Taktiež NIE JE zdobený žiadnym lacným štrasom ani sklíčkami, ale naopak kvalitným švajčiarskym krištáľom s vysokým výbrusom, ktorý je adekvátnemu tomu kvalitne osadený, a teda sa tiež nemusíte obávať, že by opasok šaty zatrhával.

DO POZNÁMKY PROSÍM NAPÍŠTE, KÓD STUHY, KTORÚ SI PRAJETE POUŽIŤ NA VÁŠ OPASOK.

Materiál: saténová alebo rypsová stuha (saténová označenie S, rypsová označenie R)

Šírka opasku: podľa toho, aký variant si vyberiete (čísla v kóde stuhy znamenajú šírku stuhy v cm)

Dĺžka zdobenia: 42cm

Všetky opasky sú vyrábané mnou ručne. Preto je možné na nich robiť úpravy podľa Vašich požiadaviek. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, či otázky, pokojne mi napíšte email: info@marieedesign.sk

Opasok vhodný na slávnostné príležitosti ako sú: svadba, ples, stužková, oslavy, promócie, spoločenské udalosti a rôzne iné akcie, kde sa vyžaduje elegancia a kde chcete zažiariť.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk