Spokojné nevesty a ich referencie

Viac foto od našich zákazničiek a viac odporúčaní nájdete TU na našom facebooku:  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.856623337731084.1073741850.216798935046864&type=3

Kristína Grúňová: "čo sa týka závoja, tak nemal chybu a k tým šatám bol akoby som to kupovala spolu...bolo to úžasnéééé. Na závoj Vás budem odporúčať. Ďakujem ešte raz :) Nech sa Vám darí vo Vašej práci, iste Vás budem odporúčať svojim kamarátkam...a to čoskoro ;-)


Andrea M.: "Ja nemôžem napísať  žiadnu výhradu, závoje boli absolútne dokonalé, ja som riešila iba jeden problém a to bol ten, že keďže som mala rozpustené vlasy, stále som si závoj musela popravovať :-) Ale myslím, že ak je zapichnutý v nejakom výčese, tak určite drží super! A potom som uvažovala, že možno keby som si vybrala závoj z viac padavého materiálu, tak by to snáď bolo lepšie v mojom prípade, ale zas tieto tylové krásne držia tvar. No úprimne povedané,  kvôli Vašim závojom by som si svadbu určite ešte zopakovala, ale asi už pre nič iné :-)) Naozaj môžem potvrdiť, že z nich som bola absolútne najviac nadšená!! Rovnako tak ako so všetkým servisom okolo toho, Vašou ústretovosťou, ochotou a rýchlosťou vybavenia a informovanosti o celom priebehu. Veľká vďaka ešte raz a veľa veľa zákazníčok minimálne tak spokojných, ako som bola ja! :-)"

Lucia Pružincová: "S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Závoj bol nádherný, jedinečný a splnil všetky očakávania."Katarína Puškárová"Dnes mi prišiel zavoj, tak že Vám idem napísať. Závoj je naozaj krásny, podla mojich predstáv. Dakujem velmi pekne. A ten Váš prístup...som s ním maximálne (skor nadštandardne) spokojná, už dlho sa mi nestalo, aby so mnou niekto tak okamzito, milo, ochotne komunikoval. Kryštáliky som nepocitala, no dnes mi dorazili aj tie nahradne ( po prečítaní mailu som pochopila preco, no bola velmi milo prekvapená a pozitívne zaskocená). Neviem, čo povedať. Vás prístup je ukážkový a iní predajcovia si od Vás môžu brať príklad. Budem Vás len a len odporúčať. Klobuk dole:)"

p. Studená: "Zavoj mal uspech i ked sme mali mensie problemy s jeho naformovanim do mojich vlasov,nakolko mam kratke vlasy,ale na koniec sme to zvladli.Odozva na moj uces aj so zavojom bola dobra,takze splnila ucel,comu sa tesim:-)"

Stanislava Zigová: "S Vašimi službami som bola spokojná. Dôležitá bola pre mňa dodacia doba a závoj bol skjutočne doručený za  krátky čas. Celú svadbu mi držal vo vlasoch bez problémov, bol krásny biely a ľahučký. Ďakujem."Vladimíra Gibova: "So závojom som bola veľmi spokojná. Bol perfektne prepracovaný a presne spĺňal moje očakávania. Bol prekrásny."

J.K.: "Týmto by som sa Vám zároveň chcela poďakovať za Vaše služby, s ktorými som bola veľmi spokojná. Každý sa ma pýtal, odkiaľ som zohnala taký pekný závoj a ja Vás vždy vrelo odporúčam a budem odporúčať :) Váš závoj dodal mojim jednoduchým svadobným šatám pôvab, a preto aj vďaka Vám som sa cítila ako rozprávková nevesta :). Prajem Vám pekný deň, všetko dobré a veľa spokojných neviest :)"

Lívia Kedžuchová (majiteľka salónu Desire): "S Vašimi službami som bola spokojná, všetko prebehlo tak, ako malo, nebol žiadny problém a závoje su nádherne."

Helena Janovičová:"Dakujem za Vase sluzby pani Veresova, za velmi mili, ochotny a profesionalny pristup, za zhmotnenie predstavy zavoja  aky som si vzdy predstavovala:)"Martina Chandogová: "S Vašimi službami som bola maximálne spokojná, s kvalitou závoja aj rýchlosťou dodania. Ďakujem."

Marína Miskovic Foldes:"...bola som veľmi spokojná, ten závoj je jednoduchý a kraaasnyy."

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk