Svadobný závoj VERONICA

94,00€
Model: Svadobný závoj VERONICA
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Farba:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Starostlivo ručne vyrábaný svadobný závoj z dielne MARIEE DESIGN od Márie Bohuniczkej


Dokonalý katedrálny svadobný závoj, ktorý dodá pompéznosť Vášmu celkovému svadobnému looku. Stvorený ku romantickým svadobným šatám s vlečkou, ale rovnako k jemným užším šatám, v prípade, že chcete svojmu looku dodať skutočnú svadobnú veľkoleposť, no zároveň šaty nezakryť a nechať ich vyniknúť. A to vďaka jeho dômyselnému strihu - svadobný závoj VERONICA sa smerom od hrebienka ku vlečke rozširuje. Pri hlave tak nerobí priveľký objem, čím úplne nezakrýva účes a chrbát a naopak dole vytvára krásnu širokú vlečku, ktorá prekryje aj širšiu sukňu.

Tento svadobný závoj je vhodný či do nízkych účesov, vysokých drdolov ale i do rozpustených, prípadne polorozpustených vlasov. Závoj je možné vložiť nad drdol, ale rovnako i pod drdol.

Vďaka nadštandardnej šírke a bohatému riaseniu na hrebienku závojom jednoducho prekryjete plecia, či odhalený chrbát počas obradu v katedrále.

Prichytenie: hrebienok

Materiál: illusion soft tyl

Farba: biela alebo ivory

Dĺžka: na foto 300cm (možné vyrobiť podľa Vašej požiadavky na mieru)

Šírka: závoj rozširujúci sa smerom k vlečke, v najširšom bode 300cm

Strih: U-shape - strihaný oválne

Riasený na hrebienku

Lem: bez lemu 

Zdobenie po povrchu: bez zdobenia (možné na požiadanie pridať perličky, krajku, krajkové aplikácie, Swarovski krištáliky...napíšte nám email: info@marieedesign.sk)

Tento model, ako aj všetky ostatné, je vyrábaný na objednávku nami, ručne a precízne. Ak máte záujem o tento model svadobného závoja, no s miernymi obmenami, dlhší, či kratší alebo napr. s nejakým zdobením, stačí povedať. Sme priamym výrobcom, preto Vám vieme vyjsť v ústrety vo všetkých Vašich požiadavkách. 

   

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk