FAQ- Často kladené otázky

Koľko trvá zhotovenie svadobného závoja alebo ozdoby do vlasov?
Zhotovenie svadobného závoja trvá poväčšine 1-2  týždne. Svadobné závoje sú však rôzne a každý je inak komplikovaný. Ak nám však dáte termín dokedy závoj určite potrebujete urobíme všetko pre to, aby sme to stihli.

Ako dlho trvá dodanie?
Zasielame Slovenskou poštou, a.s. Pri zásielke 1. triedy trvá doručenie 1 deň.

Určite sa to stihne do termínu mojej svadby alebo skúšky účesu a čo ak nie?
Áno URČITE. Ak sa však stane niečo, kvôli čomu by sa to nestihlo, v žiadnom prípade si nebudeme nárokovať na to, aby ste nám za svadobný závoj, ozdobu alebo bižutériu platili, a teda Vaša objednávka Vám nebude zasielaná. Jedine, že by ste s tým súhlasili. To znamená, že záväzná objednávka je záväzná ako pre Vás, tak i pre nás s tým, že ju musíme stihnúť do Vami daného termínu. Ak to nestihneme, produkty Vám zašleme iba po dohode s Vami.

Z akého materiálu sú závoje vyrábané?
Všetky svadobné závoje sú vyrábané z kvalitného svadobného tylu. Je to materiál najčastejšie používaný k výrobe svadobných závojov. Viac o používaných materiáloch sa dozviete tu: http://marieedesign.sk/kto-sme-a-nasa-ponuka

Čo ak sa netrafím farbou závoja do farby šiat?
Látky starostlivo vyberáme, najmä čo sa týka látok farby ivory, nakoľko každý výrobca je iný, a teda i odtiene farby ivory (smotanovej) sú rôzne. Preto vyberáme iba tie, ktoré sú v prijateľných štandardných odtieňoch. Ak chcete mať však 100% istotu, že sa farbou trafíte, je tu možnosť zaslania vzoriek látok.

Akým spôsobom sa dá zaplatiť?
Dá sa u nás platiť prostredníctvom dobierky alebo vopred prevodom na účet.

Ako mám postupovať, keď chcem, aby ste mi vyrobili závoj podľa mojich predstáv?

Sme výrobcom svadobných závojov a svadobných ozdôb do vlasov. Preto sme sa rozhodli ponúknuť výrobu závojov a ozdôb presne podľa Vašich predstáv. Ak máte záujem o túto službu, stačí, ak vyplníte formulár týkajúci sa žiadaných parametrov klasického tradičného závoja alebo francúzskeho závoja, či blushera, prípadne doplníte svoje predstavy do poznámky alebo priložíte inšpiračné foto a my Vás čo najskôr nezáväzne kontaktujeme aj s cenovou ponukou na Vami žiadaný doplnok. Ide o absolútne nezáväznú a bezplatnú službu. Vyplnenie a zaslanie formulára Vás vôbec k ničomu nezaväzuje. 

Máme svadobný salón alebo obchod a radi by sme odoberali svadobné závoje, ozdoby či bižutériu, aké sú veľkoobchodné podmienky?
Nech sa páči, našich veľkoobchodných partnerov si veľmi vážime. Ak máte záujem s nami akýmkoľvek spôsobom spolupracovať napíšte nám na e-mail info@marieedesign.sk. Určite sa dohodneme.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Instagram

#bordcageveil #handmade #bridalveil #blusher #blusherveil #slovakdesign #slovakdesigners #slovakia #slovak

Fotka uverejnená používateľom Majka Verešová® (@mariee_design),

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk