Svadobný/spoločenský náramok ARISTOCRAT

59,00€
Model: Svadobný/spoločenský náramok ARISTOCRAT
Dostupnosť: Momentálne nie je na sklade
Množstvo:
Do prianí Porovnať

Dizajn

Luxusný zirkónový náramok ARISTOCRAT, ktorý určite vynosíte na viacero slávnostných príležitostí. Je osadený detailne vybrúsenými švajčiarskymi zirkónmi, vďaka čomu má nádherný lesk. 

Rozmery

Dĺžka: 17cm

Kamene

Kvalitne spracované číre zirkóny, v šperkárstve používané ako substitút za prírodný diamant.

Materiál

Silver Rhodium plated (postriebrené a porhódiované) - Rhódium je najdrahší vzácny kov patriaci do skupiny platinových prvkov. Je stály, tvrdý a odolný voči vonkajším vplyvom vďaka čomu šperky nečernajú a udržujú si vzhľad bieleho zlata.

Všetky naše šperky spĺňajú environmentálne štandardy, neobsahujú žiadne ťažké kovy ako olovo, nikel, či kadmium. Naše šperky sú antialergické, čo znamená, že nespôsobujú alergickú reakciu.

Farba

Strieborná farba kovu

Číra/transparentná farba kameňov

Vhodná kombinácia napríklad s:

Náušnice ROYAL

Náušnice DAVINA

Náušnice SAVOY

Náušnice ADINA

Náušnice DARIA

Náušnice KLOE

Náušnice KIARA

Galéria vhodných kombinácii šperkov


 

  


Náušnice vhodné na svadbu, na stužkovú, na promócie, na ples, na spoločenské udalosti, na slávnostnú príležitosť, pre družičky, ako darček k narodeninám či meninám, darček na Vianoce, na Valentína...luxusné, krásne náušnice, ktoré rozžiaria každú ženu.

 

Luxusný zirkónový náramok, ktorý určite vynosíte na mnoho slávnostných príležitostí. Je osadený detailne vybrúsenými švajčiarskymi zirkónmi, ktoré majú jedinečný lesk. Dá krásne kombnovať s množstvom zirkónových náušníc z ponuky, najmä však s náušnicami ROYAL.

Zdobenie: kubický zirkón 
Silver Rhodium plated (postriebrené a porhódiované) - Rhódium je ušľachtilý kov patriaci do skupiny platinových prvkov. Je stály, tvrdý a odolný voči vonkajším vplyvom. Má vzhľad bieleho zlata.

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk