Zirkónový náramok JOSEPHINE

56,00€
Model: Zirkónový náramok JOSEPHINE
Dostupnosť: Na sklade
Množstvo:
Do prianí Porovnať

Dizajn

Noblesný náramok JOSEPHINE je kúsok, ktorý je mimoriadne vhodný pre nevestu, svadobnú mamu, opäť samozrejme na príležitosti ako plesy a stužkové, a poslúži rovnako ako krásny reprezentatívny darček. Náramok je dodávaný aj s jedným dielom navyše, v prípade, že by dáma potrebovala o kúsok širší náramok. Inak je náramok JOSPHINE vhodný aj na úzke ruky. Jeho flexibilita je veľkou výhodou.

Rozmery

Dĺžka:  17cm + extra 2,5cm

Šírka: 1,1cm

Kamene

Kvalitne spracované číre zirkóny, v šperkárstve používané ako substitút za prírodný diamant.

Materiál

Silver Rhodium plated (postriebrené a porhódiované) - Rhódium je najdrahší vzácny kov patriaci do skupiny platinových prvkov. Je stály, tvrdý a odolný voči vonkajším vplyvom vďaka čomu šperky nečernajú a udržujú si vzhľad bieleho zlata.

Všetky naše šperky spĺňajú environmentálne štandardy, neobsahujú žiadne ťažké kovy ako olovo, nikel, či kadmium. Naše šperky sú antialergické, čo znamená, že nespôsobujú alergickú reakciu.

Farba

Strieborná farba kovu

Číra/transparentná farba kameňov

Vhodná kombinácia

Náušnice ROYAL

Náušnice DAVINA

Náušnice SAVOY

Hrebienok DIAMOND

Hrebienok FLORENCE

Galéria vhodných kombinácii šperkov


 

  


Náušnice vhodné na svadbu, na stužkovú, na promócie, na ples, na spoločenské udalosti, na slávnostnú príležitosť, pre družičky, ako darček k narodeninám či meninám, darček na Vianoce, na Valentína...luxusné, krásne náušnice, ktoré rozžiaria každú ženu.

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk