Exkluzivita šperkov

Milé dámy hľadajúce dokonalý šperk hodný blížiacej sa veľkej udalosti ako je vaša svadba či ples...

Milí gentlemani túžiaci obdarovať svoju milú, či príbuznú reprezentatívnym šperkom…

 

Dovoľte mi predstaviť vám bližšie kvalitu mnou ponúkaných šperkov. 

V mojej ponuke máte možnosť objaviť široký výber kvalitných šperkov osádzaných dokonale opracovanými švajčiarskymi kubickými zirkónmi a švajčiarskymi krištáľmi. 

Ako som v úvode načrtla, šperky z marieedesign.sk sú vhodné na všetky veľké a slávnostné príležitosti vo vašom živote, akými sú svadba, plesy, promócie, rôzne slávnostné eventy a večerné akcie. Dnes je však čím ďalej tým väčším trendom kombinovať kedysi nekombinovateľné, a tak si žiarivé spoločenské šperky nachádzajú svoje miesto už i v casual looku, kedy nimi bez námahy povzdvihnete zopár jednoduchý kúskov obečenia na štýlový outfit.

So šperkami z mojej ponuky jednoznačne zažiarite. Ponúkané šperky sú výnimočné svojim sofistikovaným, elegantným a luxusným dizajnom, no i použitými kvalitnými materiálmi, vďaka ktorým si je možné šperky uchovať na dlhé roky v pôvodnej kvalite.

 

MATERIÁL

Všetky šperky sú rhódiované, čo znamená, že sú elektronicky potiahnuté rhódiom. Rhodium je najdrahší vzácny kov patriaci do skupiny platinových kovov. Je stály, tvrdý a odolný voči vonkajším vplyvom, vďaka čomu šperky nečernajú a udržiavajú si žiarivý vzhľad bieleho zlata.

Všetky naše šperky svojou kvalitou spĺňajú environmentálne štandardy, neobsahujú žiadne ťažké kovy ako olovo, nikel, či kadmium. Naše šperky sú antialergické, čo znamená, že nespôsobujú alergickú reakciu.

 

DIZAJN

Verím, že elegancia je viac ako módny trend. Nadčasovosť, sofistikovanosť a elegancia sú hlavné kritéria, podľa ktorých sa rozhodujem pri výbere nových dizajnov, ktoré zaraďujem do ponuky MARIEE DESIGN. Preto si prídu na svoje aj náročné klientky, tie pravé dámy, ktoré chcú preukázať aj voľbou šperkov svoj vyberaný vkus.

 

KAMENE

Kubické zirkóny sa od roku 1976 používajú ako substitút za prírodný diamant. Často je možné nájsť označenie kubického zirkónu ako CZ (Cubic Zirconia). 

Kubický zirkón je kubická kryštalická forma oxidu zirkoničitého (ZrO2) a jeho výroba je technicky veľmi náročná, nakoľko táto surovina vzniká v laboratórnych podmienkach pri teplote 2750°C a následne sa mechanicky brúsi do požadovanej podoby.

Kubický zirkón má veľmi podobné vlastnosti ako prírodný diamant, a to vysokú tvrdosť 8,5 podľa Mohsovej stupnice (diamant – 10), optickú bezchybnosť a dokonale číru farbu. Jeho merná hmotnosť je cca. 1,7x vyššia ako u diamantu. Dosahuje vysoký index lomu 2,15 (diamant – 2,42) a vysokú disperziu 0,066 (diamant – 0,044). Pri kvalitnom spracovaní zirkónu ho laik na prvý pohľad nemá šancu rozpoznať od vybrúseného diamantu.

Vďaka prímesiam určitých kovov je možné vyrobiť rôzne farebné odtiene kubického zirkónu. Napr. titán pre zlatohnedú, erbium pre ružovú, neodým pre fialovú, chróm pre zelenú a cérium pre žltú, oranžovú a červenú farbu.

 

KAMENE

 

----------------------------------------------------------

NÁUŠNICE

NÁRAMKY

HREBIENKY DO VLASOV

ČELENKY A KORUNKY

NÁHRDELNÍKY A SETY

BROŠNE

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk