Obľúbené články
Komentáre

AKO BYŤ DÁMOU?

Od Mária v Inšpirujte sa Dec 03, 2019.

  Mnohé z vás ste sa tu ocitli preto, že stojíte pred dôležitým životným míľnikom, vašou svadbou, a niektoré preto, že vás čaká nejaká iná významná udalosť, či už ples, stužková, alebo svadba príbuzných, či iný významný event, ktorý si vyžaduje eleganciu a noblesu.   Určite chcete byť pri tejto príležitosti za elegantnú dámu s vyberaným vkusom a vyberanými spôsobmi. Niektoré možno chcete aj tak trochu rebelovať a vytŕčať, zachovať si svoje pohodlie a necítiť sa príliš zviazané konvenciami. Je to v poriadku, každá sme jedinečná, každej n..

Viac...

Vlastný závoj ako nádherná spomienka i dedičstvo

Od Mária v Všetko o svadobných závojoch Aug 15, 2014.

Aj Vás pri pozeraní filmov, ako nevesty jednej rodiny dedia z generácie na generáciu nejaký svadobný doplnok? Podľa mňa je to nádherná a veľmi romantická tradícia. V dnešnej rýchlej dobe, keď mnohé nevesty len požičiavajú a požičiavajú a možno i preberajú energiu neviest, čo mali ten či onen doplnok alebo šaty pred nimi mnohým z Vás možno ani nenapadne, že môže jednoducho tiež zanechať odkaz a svojej dcére či neveste zanechať prekrásne symbolické dedičstvo. Kedysi nevesty po svojej matke dedili svadobné šaty, avšak módne trendy v šatoch sa stále menia a kam by sme sa dostali, keby sa n..

Viac...

Ako vyberať svadobný závoj

Od Mária v Všetko o svadobných závojoch Aug 15, 2014.

Svadobný závoj je čarovný svadobný doplnok, ktorý akoby zo ženy v svadobných šatách urobí nevestu. Svadobný závoj je po svadobných šatách jedným z najdôležitejších aspektov determinujúcich celkový vzhľad nevesty. Pôvodne nevesty nosili svadobné závoje, aby ich ochránili pred zlými duchmi, dnes však závoj plní funkciu nádhernej ozdoby nevesty, ktorý jej dodáva neopakovateľný nádych vznešenosti. Dnešná nevesta si môže vybrať typ závoja, aký si len zapraje, avšak je dôležité pochopiť, že svadobný závoj je módny doplnok a je len časťou z celkového vzhľadu nevesty. Je preto potrebné zvážiť, ak..

Viac...

Tipy na ošetrovanie bižutérie

Od Mária v Trblietavý svet šperkov Aug 14, 2014.

1. Bižutériu si dajte na seba až po úplnom dokončení Vášho vzhľadu a nielen makeupu a úpravy vlasov. Zabráňte tak styku s vodou, parfumami, pleťovými krémami, mydlom, lakom na vlasy a inými kozmetickými prípravkami. 2. Prvá vec, ktorú urobíte, keď sa vrátite domov by mala byť, že si dáte dole všetku svoju bižutériu, dokonca ešte pred prezliekaním. 3. Manipulujte s Vašou bižutériou, len v prípade, že Vaše ruky nie sú mokré, mastné od krému, atď., Naopak vaše ruky musia byť čisté a suché. 4. Všetky šperky a bižutériu si VŽDY odložte pred spaním, pri športe, sprchovaní, krémovaní, parfum..

Viac...

Riasenie svadobného závoja

Od Mária v Všetko o svadobných závojoch Aug 16, 2014.

Svadobné závoje je možné riasiť na hrebienku viacerými spôsobmi. Riasenie svadobného závoja významne ovpyvňuje jeho celkový vzhľad a objem. Rozlišujeme tri základné druhy nariasenie svadobného závoja na hrebienku, a síce riasenie po celej šírke svadobného závoja, riasanie len jeho určitej časti, tzv. riasenie napoly, alebo svadobné závoje bez riasenia. Poďme sa na to pozrieť bližšie. Riasenie svadobného závoja po celej šírke Riasenie závoja po celej jeho šírke je najbežnejšie a nevestami snáď najčastejšie vyhľadávané. Je jasnou voľbou všade tam, kde je snaha dosiahnuť čo najväčší objem záv..

Viac...

VIDEÁ

Od Mária v Inšpirujte sa, Ako sa to nosí Jan 08, 2015.

"Love her but leave her wild." Atticus ..

Viac...

VIDEÁ

Od Mária v Inšpirujte sa, Ako sa to nosí Jan 08, 2015.

"Love her but leave her wild." Atticus ..

Viac...

Zakončenie svadobného závoja

Od Mária v Všetko o svadobných závojoch Aug 14, 2014.

Svadobné závoje môžu byť lemované i bez lemu. Je iba na Vás, či chcete byť elegantná, jemná, či romantická nevesta. Závoj môžete mať lemovaný krajkou, saténovou stuhou, perličkami, kamienkami a podobne. Svadobný závoj bez lemu Stále viac obľúbenými sú jednoduché svadobné závoje bez zakončenia. Určite nemusíte mať strach, že by sa svadobný závoj páral alebo podobne.  Svadobný závoj s krajkou Druhým v poradí je krajkový lem. Ide o tzv. španielske svadobné závoje, keď je svadobný závoj lemovaný svadobnou krajkou po celom jeho obvode..

Viac...

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk