Zákazková výroba

-

Konečne sa Vám podarí nájsť tie správne svadobné šaty, ktoré vyzdvihnú to najkrajšie ženské vo Vás...a hneď na to stojíte pred ďalšou výzvou: nájsť k vybraným šatám vhodný svadobný závoj, šperky a svadobný podväzok, ktoré už tradične patria k výbave nevesty. A to môže byť poriadne ťažký oriešok.

-

Módne doplnky sú vo všeobecnosti prvky, ktoré nie len dopĺňajú a zdobia Vaše šaty, ale sú to tiež prvky, ktoré ich vedia povzdvihnúť na úplne inú úroveň a rovnako silno vyjadrujú aj Váš charakter. Pomocou takého svadobného závoja sa zo ženy v bielych šatách stáva nevesta. Nevesta s vlastnou osobnosťou, s vlastnými jedinenčnými črtami, s vlastným vkusom a rovnako s vlastnými nárokmi na pohodlie.

-

Verím, že starostlivá ručná výroba na mieru je nový luxus. Rada pre Vás vymyslím vhodné riešenie podľa Vašich predstáv a požiadaviek na Váš vysnívaný závoj alebo podväzok. A rovnako rada ich pre Vás osobne mojimi vlastnými rukami aj vyrobím.

 

 

AKO TO FUNGUJE?

-

1.           Všetko to začína emailom. Napíšte mi email na info@marieedesign.sk a popíšte mi svoje predstavy, termín svadby a ďalšie detaily, ktoré uznáte za vhodné, aby som vedela. Že neviete, čo konkrétne hľadáte? V pohode - pokojne mi pošlite foto svadobných šiat, plánovaného účesu alebo inšpiračné obrázky z internetu, ktoré sa Vám páčia a ja sa Vám na to pozriem.


Milé dámy, chcem vám oznámiť, že aktuálne prijímam objednávky len na závoje zo základnej ponuky v eshope, prípadne na tieto závoje s menšími úpravami podľa Vašich požiadaviek, ako je napr. úprava dĺžky, šírky, objemu, pridanie ozdobného hrebienka na závoj, vrstvenie a pod. Momentálne však neprijímam objednávky na ručne vyšívané závoje krajkou, perličkami a pod.


 

2.           Následne Vás kontaktujem odpoveďou na Váš email. Pravdepodobne si budeme musieť ujasniť zopár detailov, a tak budem mať na Vás zopár otázok. Takouto komunikáciou sa spoločne dohodneme (alebo nedohodneme) na konkrétnom návrhu. Ak budete s návrhom súhlasiť, tak prostredníctvom emailu uzatvoríme záväznú objednávku.

 

3.           Akonáhle mi pošlete potrebné údaje a príde Vám odomňa potvrdzujúci email o schválení objednávky, nastáva proces vybavovania objednávky, kedy sa púšťam do práce na Vašom závoji, podväzku alebo inom doplnku podľa Vami schváleného návrhu.

 

4.           Keď je výrobok hotový, starostlivo ho zabalím do krabičky, zaviažem mašličku a posielam 1. triedou k Vám. Po odoslaní balíčka Vám emailom pošlem notifikáciu o odoslaní balíka, aby ste vedeli, že nasledujúci pracovný deň môžete očakávať doručovanie zásielky. Rovnako Vám poskytnem podacie číslo zásielky, pod ktorým budete môcť sledovať pohyb zásielky.

 

5.           Vždy dúfam, že vybavenie objednávky neskončí predošlým 4. krokom a že sa mi po obdržaní balíčka ozvete a dáte mi aspoň vedieť, či jednak balík prišiel v poriadku, a či ste s výrobkom spokojná. Vaša spätná väzba je pre mňa všetkým. Motivuje ma a posúva vpred.

 

6. A ak ste taká zlatá a s mojou prácou spokojná, tak ma nesmierne potešíte, ak mi pošlete nejaké foto s výrobkami odomňa. Tento krok samozrejme nie je povinný a Vaše súkromie je pre mňa prvoradé, no vždy ma fotky veľmi potešia. Vaše referencie sú pre mňa dôležité stavebné piliere, ktoré mi pomáhajú rozvíjať moju ručnú prácu.

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk