O MNE

          MÁRIA BOHUNICZKÁ

           Dizajnérka / Zakladateľka MARIEE DESIGN


 

Jedno švédske príslovie hovorí: "Kto chce spievať, ten si vždy nájde pieseň." A ja som chcela. Aj keď som svoju "pieseň" zatiaľ nepoznala, mala som otvorené srdce a nechala sa inšpirovať. V tom čase som vedela len, že potrebujem tvoriť, kreatívne sa realizovať v oblasti estetiky a že si chem byť sama sebe paňou. A tak sa aj stalo.

Raz, keď som sa inšpirovala na zahraničnom portáli tvorbou rôznych dizajnérov, padla mi do oka fotka krásnej modelky v úžasnom závoji, ktorý sa úplne odlišoval od tých, čo som dovtedy videla na slovenských svadbách. Ten obrázok ma v tom momente zmagnetizoval. Toľká krása, jemnosť, elegancia...vedela som, že som práve našla svoju pieseň. :)

Takže všetko to začalo jemnými svadobnými závojmi. Vyrábala som najprv minimalistické modely, pričom som sa sústredila na materiál a kvalitné prevedenie. Keďže sa moje závoje dobre uchytili, pár mesiacov po ukončení vysokej školy som sa rozhodla do toho pustiť naplno a tak som si oficiálne založila firmu a eshop.

Postupne som rozšírila ponuku o francúzske závoje, fascinátory, čelenky, ďalej pribudli krásne trblietavé šperky honosného dizajnu hodné nevesty alebo akejkoľvek veľkej spoločenskej udalosti ako je napr. ples alebo stužková.

Kedysi okrajovým produktom v mojej ponuke boli svadobné podväzky. Tie sa však tešili stále väčšej a väčšej obľube a začali sa dobre predávať. Tak som sa s narastajúcim dopytom začala viac sústrediť aj na tento produkt. Dnes už svadobné podväzky tvoria neoddeliteľnú súčasť mojej tvorby a veľmi som si ich obľúbila. Prinášam niekoľko rôznych modelov podväzkov, ktoré sú postavené najmä na zvodnej 3D krajke a na krištáľových a perlových detailoch.

 

Je to už vyše 7 rokov, čo oficiálne vznikla moja malá firmička. Odvtedy mojimi rukami prešli stovky závojov, rôznych ozdôb a podväzkov, ktoré cestovali do 11 krajín EÚ a raz dokonca za veľkú mláku do NYC, kde tieto moje malé dielka urobili niekomu radosť.

Na svoje práci milujem to, že mi dáva pocit slobody a sebarealizácie a to v oblasti, ktorá mi je ako žene so zmyslom pre estetiku veľmi blízka. Obrovským zadosťučinením pre mňa je, keď mi príde email alebo správa plná láskavých a radostných slov od nadšenej nevesty, ktorá mi úprimne ďakuje a teší sa z mojej práce, alebo keď mi klientka pošle fotky zo svadby alebo z inej udalosti, kde dala mojim výrobkom život.

Spätná väzba je pre mňa všetkým. Motivuje ma a posúva vpred.

Vaše referencie sú pre mňa dôležité stavebné piliere, ktoré mi pomáhajú rozvíjať moju prácu. Som za ne veľmi vďačná. :)

Prijmite teraz odo mňa pozvanie do môjho magického sveta jemných závojov, zvodnej čipky a trblietavých šperkov, v ktorom vás budem rada sprevádzať.

 

S láskou, Ing. Mária Bohuniczká

CEO Mariee design, s.r.o.

 

 

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk