Svadobný venček do vlasov BEAUTY SVV1

49,00€
Model: Svadobný venček do vlasov BEAUTY SVV1
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Expresné dodanie:
Do prianí Porovnať

Vznešenou krásou prírody inšpirovaný svadobný venček do vlasov ručne vyrobený z najkvalitnejších materiálov, kvetiniek, konzervovaných tráv a lístkov, drôtikov a množstva detailných aranžovacích prvkov, ktoré nie len na fotke ale i v realite pôsobia ako práve starostlivo upletené nazbierané čerstvé kvety.

Nosným prvkom tohto venčeka do vlasov sú nádherné kvety ruže a frézie, následne doplnené o malé rozkvitajúce púčiky mladej frézie a ďalšie maličké biele kvietky. Celý venček je poprepletaný množstvom rôznych spolu ladiacich tráv, lístkov a konárikov.

Kvietky sú obmotané a pripevené na floristických drôtikoch v 2 odtieňoch prírodnej zelenej farby a hnedej farby, ktoré spoločne venčeku dodávajú autentický vzhľad.

Vďaka tomu, že základom venčeka je floristický drôtik, dá sa krásne formovať do účesu na väčšiu či menšiu hlavu, do rozpustených vlasov ale i do vysokých či nízkych drdolov.

Venček je zakončený po oboch stranách jemnými slučkami zelenej farby, vďaka čomu ho je možné roztiahnuť alebo stiahnuť do akejkoľvek veľkosti a taktiež ponúka možnosť uchytiť ho v účese iba sponkami, ktoré prevediete cez slučky alebo cez slučky prevediete stuhu, ktorú zaviažete vzadu na mašličku.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Instagram

#bordcageveil #handmade #bridalveil #blusher #blusherveil #slovakdesign #slovakdesigners #slovakia #slovak

Fotka uverejnená používateľom Majka Verešová® (@mariee_design),

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk