Svadobný závoj ANNA

69,00€
Model: Svadobný závoj ANNA
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Materiál:
* Farba:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Starostlivo ručne vyrábaný svadobný závoj z dielne MARIEE DESIGN od Márie Verešovej


Mimoriadne obľúbený model medzi nevestami. Tento elegantný a zároveň romantický závoj krásne doplní či už romantické svadobné róby so širokou sukňou ako i jednoduché a splývajúce šaty alebo šaty mermaid strihu. Ide o nadčasový kúsok, ktorým určite nič nepokazíte. 

Tento svadobný závoj je vhodný či do nízkych účesov, vysokých drdolov ale i do rozpustených, prípadne polorozpustených vlasov. Závoj je možné vložiť nad drdol, ale rovnako i pod drdol.

Vďaka nadštandardnej šírke a bohatému riaseniu na hrebienku závojom jednoducho prekryjete plecia, či odhalený chrbát počas obradu v katedrále.

Prichytenie: hrebienok

Farba: biela alebo ivory

Dĺžka: cca 270cm (možné upraviť)

Šírka: 300cm 

Strih: U-shape - strihaný oválne

Riasený na hrebienku

Lem: bez lemu 

Zdobenie po povrchu: bez zdobenia (možné na požiadanie pridať perličky, krajku, krajkové aplikácie, Swarovski krištáliky...napíšte nám email: info@marieedesign.sk)

Tento model, ako aj všetky ostatné, je vyrábaný na objednávku nami, ručne a precízne. Ak máte záujem o tento model svadobného závoja, no s miernymi obmenami, dlhší, či kratší alebo napr. s nejakým zdobením, stačí povedať. Sme priamym výrobcom, preto Vám vieme vyjsť v ústrety vo všetkých Vašich požiadavkách. 

   

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk