Svadobný venček do vlasov PARTA SVV2

54,00€
Model: Svadobný venček do vlasov PARTA SVV2
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Expresné dodanie:
Do prianí Porovnať

Majestátny venček do vlasov, parta do vlasov z prekrásnych bledučko filaových veľkých kvetov ruže. Nielen na foto ale i v realite tieto vysokokvalitné kvety ruže vyzerajú ako živé. Lupienky na kvete sú krásne farebne tieňované, dokonca s 3D štruktúrou žiliek vnútri lupienkov. Dojem z venčeka je naozaj autentický.

Venček je možné použiť aj ako ozdobu do vlasov pre družičky, ktorý Vaše družičky štýlovo zjednotí. Pri odbere troch venčekov a viac ZĽAVA.

Vďaka tomu, že základom venčeka je floristický drôtik, dá sa krásne formovať do účesu na väčšiu či menšiu hlavu, do rozpustených vlasov ale i do vysokých či nízkych drdolov.

Venček je zakončený po oboch stranách jemnými slučkami zelenej farby, vďaka čomu ho je možné roztiahnuť alebo stiahnuť do akejkoľvek veľkosti a taktiež ponúka možnosť uchytiť ho v účese iba sponkami, ktoré prevediete cez slučky alebo cez slučky prevediete stuhu, ktorú zaviažete v zadu na mašličku. Krásne a pohodlne však drží vo vlasoch aj bez akéhokoľvek uchytenia, nakoľko je vyrobený ako pevná, no zároveň flexibilná čelenka.

Venček je na objednávku možné vyrobiť aj v inej farbe, napr. biela alebo ružová.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Instagram

#bordcageveil #handmade #bridalveil #blusher #blusherveil #slovakdesign #slovakdesigners #slovakia #slovak

Fotka uverejnená používateľom Majka Verešová® (@mariee_design),

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk