Francúzsky závoj, svadobná sieťka WERA

39,00€
Model: Francúzsky závoj, svadobná sieťka WERA B919
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Aplikovať na závoj ozdobu:
* Farba:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Obľúbený trendy francúzsky svadobný závoj prichytený na hrebienku. Závoj je vhodný naozaj do akéhokoľvek účesu. Závoj je prichytený na kovový hrebienok, ktorý sa krásne prispôsobí tvaru hlavy. Ak sa obávate, že by Vám závoj padal, a teda nedržal pevne, nemajte najmenšie obavy. Cez zúbk hrebienka stačí previsť  1-2 obyčajné sponky (vlásenky) a závoj drží ako prikovaný. 

Tvar závoja je možné vytvarovať podľa Vášho vkusu. Cez očká sieťky opäť iba prevediete sponky a tvarujete závoj, ako sa Vám len zapáči. Môže tak odstávať a dodávať Vášmu účesu opticky objem, alebo môže úplne priľnúť k hlave/účesu.

Francúzsky závoj pred použitím vyrovnajte (alebo ohnite) a prežehlite. Následne nechajte vychladnúť, sieťka tak "stvrdne" vo Vami zvolenom tvare a bude pekne držať.

Tvar: okrúhly

Rozmery: 24x70 cm (dĺžka siahajúca pod jeno oko-do pol tváre) Vzniká bohaté riasenie.

Prichytenie: hrebienok (hrebienok môže smerovať dnu alebo von, na obrátku smeruje dnu. Ak chcete účes akoby zapichnúť dozadu, napíšte do poznámky a hrebienok aplikujem opačným smerom, aby ste mali so závojjom čo najjednoduchšiu manipuláciu a aby sa Vám dobre zavádzal do účesu)

Farba: biela/ivory/čierna


Francúzske závoje sa dajú krásne kombinovať s rôznymi ozdobami a fascinátormi, ktoré sú umiestnené na hrebienku, ktorým zavádzate závoj do účesu. Najčastejšie sú to rôzne pierkové fascinátory, krištáľové hrebene alebo kvetové ozdoby do vlasov.

V našej ponuke v eshope je veľké množstvo ozdobných hrebienkov, ktoré možno kombinovať so závojmi. Pre tie z vás, ktoré chcete, aby sa vám so závojom narábalo čo najjednoduchšie a aby sa to jednoducho aplikovalo do účesu a lepšie držalo, odporúčam aplikáciu ozdoby na hrebienok závoja, tak aby to bol jeden kus. Pre tie z vás, ktoré uvažujete, že si závoj snímete, ale potom po zvyšok svadby chcete mať v účese aspoň ozdobu, odporúčam objednať si závoj so svojim vlastným prichytením a ozodbu rovnako so svojim vlastným prichytením, čiže objednať si závoj a ozdobu nezávisle ako dva samostatné kusy.

Aplikovať na závoj ozdobuAk ste si vybrali z našej ponuky k závoju aj nejaký ozdobný hrebienok a chcete, aby som ozdobu z vybraného hrebienka aplikovala na hrebienok závoja (čiže závoj a ozdobu z hrebienka dostanete ako jeden kus), v ponuke zvoľte možnosť "aplikovať ozdobu na závoj". Ak si prajete možnosť vložiť do účesu samostatne závoj a samostatne ozdobný hrebienok, zvoľte možnosť "nechcem aplikovať ozdobu na závoj".

Rovnako je na závoj možné aplikovať aj inú ozodbu ako napr. perie, mašľa a pod. Pokojne ma so svojou požiadavkou kontaktujte na emaili info@marieedesign.sk Určite niečo spoločne vymyslíme. :)

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk