FRANCÚZSKY ZÁVOJ NA MIERU podľa Vašich predstáv

0,00€
Model: Francúzsky závoj na mieru
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:
Do prianí Porovnať

Keď ste hľadali inšpirácie na svoj svadobný outfit natrafili ste na jedinečný francúzsky svadobný závoj, ktorý Vás dostal a chceli by ste ho mať aj Vy na svojej svadbe? Hľadáte ho po rôznych obchodoch, salónoch, ale nikde nemôžete nájsť ten pravý závoj pre Vás?

Prinášame Vám riešenie v podobe veľmi obľúbenej služby, a síce: Navrhnite si svoj závoj podľa seba. Opíšte nám Vašu predstavu o Vašom vysnívanom svadobnom závoji alebo ozdobe do vlasov, my Vás obratom kontaktujeme s detailami a cenovou ponukou. A to úplne nezáväzne. Ak sa Vám náš návrh alebo cena nebde pozdávať, nebudete v žiadnom prípade nútená do žiadnej objednávky ani k žiadnym nezmyselným poplatkom. 

Svoj svadobný závoj si môžete navrhnúť u nás na webe:

alebo nám napíšte email na info@marieedesign.sk

Váš francúzsky alebo krátky tylový závoj môže byť dozdobený krištáľovou ozdobou, podobne ako na obrázku, kvetom, pierkovým fascinátorm alebo podobne. Taktiež môže byť závoj posiaty čírymi krištáľmi Swarovski alebo perličkami. Prípadne nám môžete zaslať inšpiračné foto a niečo spoločne vymyslíme. :)

Ak sa chcete o výbere vhodného závoja s nami vopred poradiť, taktiež sme tu pre Vás úplne zdarma a nezáväzne v Bezplatnej poradni.

 

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Instagram

#bordcageveil #handmade #bridalveil #blusher #blusherveil #slovakdesign #slovakdesigners #slovakia #slovak

Fotka uverejnená používateľom Majka Verešová® (@mariee_design),

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk