Francúzsky závoj s veľkými očkami ESME

44,00€
Model: Francúzsky závoj s veľkými očkami ESME FZO1
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Aplikovať na závoj ozdobu:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Francúzsky závoj s veľkými očkami ESME je jedinečný objemný francúzsky závoj s veľkými očkami s rozmermi 2cmx2cm.

Prichytenie: hrebienok

Farba závoja: prírodná biela (universal k bielym aj k ivory šatám)

Tvar závoja je možné vytvarovať podľa Vášho vkusu. Cez očká sieťky opäť iba prevediete sponky a tvarujete závoj, ako sa Vám len zapáči. Môže tak odstávať a dodávať Vášmu účesu opticky objem, alebo môže úplne priľnúť k hlave/účesu.

Francúzsky závoj pred použitím vyrovnajte (alebo ohnite) a prežehlite. Následne nechajte vychladnúť, sieťka tak "stvrdne" vo Vami zvolenom tvare a bude pekne držať.


Francúzske závoje sa dajú krásne kombinovať s rôznymi ozdobami a fascinátormi, ktoré sú umiestnené na hrebienku, ktorým zavádzate závoj do účesu. Najčastejšie sú to rôzne pierkové fascinátory, krištáľové hrebene alebo kvetové ozdoby do vlasov.

V našej ponuke v eshope je veľké množstvo ozdobných hrebienkov, ktoré možno kombinovať so závojmi. Pre tie z vás, ktoré chcete, aby sa vám so závojom narábalo čo najjednoduchšie a aby sa to jednoducho aplikovalo do účesu a lepšie držalo, odporúčam aplikáciu ozdoby na hrebienok závoja, tak aby to bol jeden kus. Pre tie z vás, ktoré uvažujete, že si závoj snímete, ale potom po zvyšok svadby chcete mať v účese aspoň ozdobu, odporúčam objednať si závoj so svojim vlastným prichytením a ozodbu rovnako so svojim vlastným prichytením, čiže objednať si závoj a ozdobu nezávisle ako dva samostatné kusy.

Aplikovať na závoj ozdobuAk ste si vybrali z našej ponuky k závoju aj nejaký ozdobný hrebienok a chcete, aby som ozdobu z vybraného hrebienka aplikovala na hrebienok závoja (čiže závoj a ozdobu z hrebienka dostanete ako jeden kus), v ponuke zvoľte možnosť "aplikovať ozdobu na závoj". Ak si prajete možnosť vložiť do účesu samostatne závoj a samostatne ozdobný hrebienok, zvoľte možnosť "nechcem aplikovať ozdobu na závoj".

Rovnako je na závoj možné aplikovať aj inú ozodbu ako napr. perie, mašľa a pod. Pokojne ma so svojou požiadavkou kontaktujte na emaili info@marieedesign.sk Určite niečo spoločne vymyslíme. :)

Závoj je možné rôzne tvarovať v účese podľa potreby. Rovanko je možné pre Vás vyrobiť závoj kratší alebo ho ozdobiť podľa Vašich požiadaviek.

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk