Francúzsky závoj + ozdoba

74,00€
Model: Francúzsky závoj + ozdoba
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Farba:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Starostlivo ručne vyrábaný svadobný závoj z dielne MARIEE DESIGN od Márie Bohuniczkej

AKTUÁLNE OZNAMY TÝKAJÚCE SA OBJEDNÁVOK NA ZÁVOJE


 

Na obrázku kombinácia francúzskeho závoja CHANTAL a hrebienka EDITH, pričom závoj a ozdobný hrebienok majú dve nezávislé samostatné prichytenia.

SKOMBINUJTE si závoj ESME, WERA, CHANTAL, LILI alebo MONA s hrebienkom podľa vášho výberu.


Francúzske závoje sa dajú krásne kombinovať s rôznymi ozdobami a fascinátormi, ktoré sú umiestnené na hrebienku, ktorým zavádzate závoj do účesu. Najčastejšie sú to rôzne pierkové fascinátory, krištáľové hrebene alebo kvetové ozdoby do vlasov.

V našej ponuke v eshope je veľké množstvo ozdobných hrebienkov, ktoré možno kombinovať so závojmi. Pre tie z vás, ktoré chcete, aby sa vám so závojom narábalo čo najjednoduchšie a aby sa to jednoducho aplikovalo do účesu a lepšie držalo, odporúčam aplikáciu ozdoby na hrebienok závoja, tak aby to bol jeden kus. Pre tie z vás, ktoré uvažujete, že si závoj snímete, ale potom po zvyšok svadby chcete mať v účese aspoň ozdobu, odporúčam objednať si závoj so svojim vlastným prichytením a ozodbu rovnako so svojim vlastným prichytením, čiže objednať si závoj a ozdobu nezávisle ako dva samostatné kusy.

Aplikovať na závoj ozdobuAk ste si vybrali z našej ponuky k závoju aj nejaký ozdobný hrebienok a chcete, aby som ozdobu z vybraného hrebienka aplikovala na hrebienok závoja (čiže závoj a ozdobu z hrebienka dostanete ako jeden kus), v ponuke zvoľte možnosť "aplikovať ozdobu na závoj". Keďže tento závoj má dva hrebienky, do poznámky mi prosím napíšte, na ktorú stranu mám aplikovať ozdobu.

Ak si prajete možnosť vložiť do účesu samostatne závoj a samostatne ozdobný hrebienok, zvoľte možnosť "nechcem aplikovať ozdobu na závoj".

Rovnako je na závoj možné aplikovať aj inú ozodbu ako napr. perie, mašľa a pod. Pokojne ma so svojou požiadavkou kontaktujte na emaili info@marieedesign.sk Určite niečo spoločne vymyslíme. :)

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk