Francúzsky závoj LILI

39,00€
Model: Francúzsky závoj LILI FZ09
Dostupnosť: Výrábané na objednávku
Množstvo:

Dostupné varianty:

* Farba:
* Doba dodania (ručná výroba na objednávku):
Do prianí Porovnať

Jemný francúzsky svadobný závoj s malými očkami prichytený na hrebienku. Závoj je vhodný naozaj do akéhokoľvek účesu. Závoj je prichytený na kovový hrebienok, ktorý sa krásne prispôsobí tvaru hlavy. Ak sa obávate, že by Vám závoj padal, a teda nedržal pevne, nemajte najmenšie obavy. Cez zúbky hrebienka stačí previsť  1-2 obyčajné sponky (vlásenky) a závoj drží ako prikovaný. 

Tvar závoja je možné vytvarovať podľa Vášho vkusu. Cez očká sieťky opäť iba prevediete sponky a tvarujete závoj, ako sa Vám len zapáči. Môže tak odstávať a dodávať Vášmu účesu opticky objem, alebo môže úplne priľnúť k hlave/účesu.

Francúzsky závoj pred použitím vyrovnajte (alebo ohnite) a prežehlite. Následne nechajte vychladnúť, sieťka tak "stvrdne" vo Vami zvolenom tvare a bude pekne držať.

Tvar: okrúhly

Rozmery: 24x50 cm (dĺžka siahajúca pod jeno oko-do pol tváre) Vzniká bohaté riasenie.

Prichytenie: hrebienok (hrebienok môže smerovať dnu alebo von, na obrátku smeruje dnu. Ak chcete účes akoby zapichnúť dozadu, napíšte do poznámky a hrebienok aplikujem opačným smerom, aby ste mali so závojjom čo najjednoduchšiu manipuláciu a aby sa Vám dobre zavádzal do účesu)

Farba: biela/ivory/čierna

Francúzsky závoj je možné doplniť o krištáľové zdobenie pri hrebienku - vyberte si spomedzi hrebienkov či brošní, kvet, pierka, sinamay fascinátor, saténovú mašľu a pod. V prípade záujmu o doplnenie zdobenia závoja mi pokojne napíšte email na info@marieedesign.sk

Email

  • info@marieedesign.sk

Sledujte nás

 

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk