Filter

Doplnky

Cena (EUR) 0 - 200

Kto stojí za značkou

Kto stojí za značkou

MARIEE DESIGN od Márie Verešovej

 Jedno švédske príslovie hovorí: "Kto chce spievať, ten si vždy nájde pieseň." A ja som chcela. Aj keď som svoju "pieseň" zatiaľ nepoznala, mala som otvorené srdce a nechala sa inšpirovať. V tom čase som vedela len, že sa potrebujem kreatívne realizovať v oblasti estetiky a že si chem byť sama sebe paňou. A tak sa aj stalo. 

                       

Raz, keď som sa inšpirovala na zahraničnom portáli tvorbou rôznych dizajnérov, padla mi do oka fotka krásnej modelky v úžasnom závoji, ktorý sa úplne odlišoval od tých, čo som dovtedy videla na slovenských svadbách. Ten obrázok ma v tom momente zmagnetizoval. Toľká krása, jemnosť, elegancia...vedela som, že som práve našla svoju pieseň. :) 

 Takže všetko to začalo jemnými svadobnými závojmi. Svadobné závoje som začala vyrábať ešte na vysokej škole. 

Na základe môjho prieskumu som bola dosť prekvapená malým výberom tunajších obchodov. Preto sa stalo mojim cieľom prinášať dnešným nevestám niečo iné, originálne, a síce starostlivo spracované a vkusné doplnky luxusného minimalistického dizajnu odrážajúceho najnovšie trendy.

Svoje prvotiny som ponúkala na domácich internetových portáloch a na jednom zahraničnom. Vyrábala som najprv minimalistické modely bez akýchkoľvek okrás, pričom som sa sústredila na materiál a kvalitné prevedenie. Keďže sa moje závoje celkom dobre uchytili, pár mesiacov po ukončení vysokej školy som sa rozhodla do toho pustiť naplno a tak som si oficiálne založila firmu a eshop, ktorý stále upgradujem a dopĺňam o nové a nové modely.

Postupne, opäť inšpirovaná tvorbou zahraničných dizajnérov, som rozšírila ponuku o rôzne atypické závoje, ktoré nebolo možné zohnať v svadobných salónoch, ďalej o francúzske závoje, fascinátory, čelenky, ďalej pribudli krásne trblietavé šperky honosného dizajnu hodné nevesty alebo akejkoľvek veľkej spoločenskej udalosti ako je napr. ples alebo stužková. 

Okrajovým produktom v mojej ponuke boli svadobné podväzky. Tie sa však tešili stále väčšej a väčšej obľube a začali sa dobre predávať. Tak som sa s narastajúcim dopytom začala viac sústrediť aj na tento produkt. Dnes už svadobné podväzky tvoria neoddeliteľnú súčasť mojej tvorby a veľmi som si ich obľúbila. Prinášam niekoľko rôznych modelov podväzkov, ktoré sú postavené najmä na zvodnej 3D krajke a na krištáľových a perlových detailoch.

Na svoje práci milujem to, že mi dáva pocit slobody a pocit sebarealizácie a to v oblasti, ktorá mi je ako žene so zmyslom pre estetiku veľmi blízka. Obrovským zadosťučinením pre mňa je, keď mi príde email alebo správa plná láskavých a radostných slov od nadšenej nevesty, ktorá mi úprimne ďakuje a teší sa z mojej práce, alebo keď mi moja nevesta pošle fotky zo svadby, kde dala mojim výrobkom život. Naozaj veľmi rada dostávam takéto správy a celkovo akúkoľvek pozitívnu odozvu, to je presne to, čo ma motivuje ísť dopredu a vždy mi to spraví pekný deň.

Toto je môj príbeh v skratke...prijmite teraz moje pozvanie do môjho magického sveta jemných závojov, trblietavých šperkov a zvodných podväzkov, v ktorom vás budem rada sprevádzať.

 

Ing. Mária Verešová

CEO Mariee design, s.r.o.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk