Doba dodania a termíny

  • Ako dlho trvá vybavenie objednávky?

Otázka doby dodania, doby výroby a celkovo priebehu objednávky v čase patrí k vašim najčastejším otázkam, preto som sa rozhodla venovať tejto téme samostatný článok, aby som vám priblížila, ako vlastne pracujem a koľko to trvá. 

Tu by som moju ponuku účelovo rozdelila na 2 hlavné kategórie:

- 1. RUČNE VYRÁBANÉ DOPLNKY (závoje, ozdoby, podväzky, opasky, fascinátory, klobúčiky)

- 2. ŠPERKY

1. RUČNE VYRÁBANÉ DOPLNKY

Všetky svadobné závoje, či klasické tylové, krajkové alebo francúzske-sieťkové závoje, fascinátory, ozdoby do vlasov a podväzky vyrábam ja ručne na objednávku. Čiže na základe obdržanej objednávky sa púšťam do práce na konkrétnom výrobku. Takže doba výroby, a v konečnom dôsledku aj doba dodania, veľmi záleží aj od náročnosti výroby. Niekedy tak môžete mať závoj do týždňa doma a inokedy to zas trvá 3-4 týždne.

(Tu je dôležité spomenúť, že keďže všetko prechádza mojimi rukami, je možné na výrobkoch samozrejme vykonávať zmeny, nakoľko vyrábam namieru, alebo robím návrhy pre jednotlivé klientky podľa ich predstáv. Každej z vás sa venujem ja osobne, diskutujem s vami, radím vám, pripravujem návrhy aj vyrábam.)

Pri týchto výrobkoch, ktoré sú ručne vyrábané na objednávku je v eshope pri "Dostupnosť:" napísané "Vyrábané na objednávku". Keďže najmä v svadobnej sezóne býva objednávok naozaj veľmi veľa a svoju prácu sa snažím odvádzať kvalitne, zaberá to aj nejaký čas. Z tohto dôvodu je vo všeobecných obchodných podmienkach uvedená maximálna doba dodania 30 dní. AVŠAK! Ak Vám to ponáhľa, vždy robím všetko pre to, aby ste svoju objednávku dostali do termínu, kedy potrebujete. 

Výrobok alebo tovar je možné obdržať vo výnimočných prípadoch už nasledujúci pracovný deň. Ak si prajete takéto ultra expres vybavenie objednávky, prosím kontaktujte ma vopred na emaili info@marieedesign.sk Príplatky za takéto expresné vybavenie sú uvedené v eshope individuálne ku každému výrobku jednotlivo.

Ak máte napr. záujem o katedrálny závoj a musíte ho mať za 2 týždne alebo dokonca už za pár dní doma - stačí, keď normálne vyplníte objednávku a do poznámky uvediete termín, na kedy závoj potrebujete. Ja objednávku prijmem, skontrolujem, či to stíhame a na základe toho, objednávku buď schválim alebo vám napíšem email, že to jednoducho už nestíhame a objednávku jednoducho po vzájomnej dohode zrušíme alebo sa inak dohodneme. Mojou prioritou je vaša spokojnosť, a preto sa vám snažím vždy výjsť v ústrety, ako je to len možné. 

2. ŠPERKY

Krištáľové a zirkónové šperky (náušnice, náramky, sety, náhrdelníky, hrebienky, čelenky, korunky) nakupujem od zahraničného výrobcu, s ktorým už roky vzájomne spolupracujeme.

Šperky, ktoré majú pri dostupnosti napísane "Na sklade" mám aktuálne skladom, čiže vo väčšine prípadov vám ich môžem zaslať ihneď na druhý deň po schválení objednávky.

Keď ma však pekne poprosíte s tým, že Vám to naozaj neskutočne ponáhľa a musíte mať svoj vysnívaný šperk už na druhý deň doma, tak dokonca aj v tomto prípade Vám viem vyjsť v ústrety. :) Ak mám konkrétny šperk skladom a vy uskutočníte objednávku do obeda s dodaním v rámci SR a ja budem v ten moment v ateliéri pripravená ihneď vyskočiť a zaslať Vám objednávku, tak áno - v takomto prípade môžete mať svoju objednávku hneď na druhý deň doma. Všetko je to o komunikácii. Každej z vás sa venujem individuálne ja osobne a snažím sa vám vždy vyhovieť a urobiť, čo je v mojich silách, aby ste boli spokojné.

Ak konkrétny šperk, ktorý Vás zaujal nie je skladom, tak to znamená, že aktuálne nie je skladom a mal by byť naskladnený do 3 týždňov - často to však býva aj kratšie, nakoľko vždy pre istotu dávam časovú rezervu, lebo nikdy neviete, čo sa môže vyskytnúť na ceste šperkov z USA na Slovensko, preto Vám nechcem dopredu sľubovať hory doly a nakoniec nestíhať a nechať vás sklamané. Preto opäť odporúčam kontaktovať ma (info@marieedesign.sk) a opýtať sa ma, ako to vyzerá s naskladnením toho-ktorého šperku. 

Všetky zásielky zasielam doporučene 1. triedou, čiže dodanie v rámci SR trvá 1 pracovný deň. Do ČR to trvá cca 3-4 dni.

  • Akým spôsobom mi bude zásielka doručená?

Zasielam Slovenskou poštou, a.s. , čiže ak vás pani poštárka nezastihne na uvedenej adrese, mala by Vám nechať v schránke oznámenie o uložení zásielky a vy si môžete ísť potom veselo vyzdvihnúť zásielku na príslušnú poštu. 

Odporúčam tiež pozorne si prečítať Všeobecné obchodné podmienky. 

Veľmi pekne vám všetkým týmto ďakujem za porozumenie a ak sa chcete uistiť o dobe dodania alebo máte akúkoľvek inú otázku, len mi smelo napíšte na email: info@marieedesign.sk 

 

Ing. Mária Verešová

CEO Mariee design, s.r.o.

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com
  • majkaveresova

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk