Darček a výhody ku každej objednávke

Naše klientky si veľmi vážime, a preto si ich chceme hýčkať. KAŽDÁ naša klientka dostane ku KAŽDEJ uskutočnenej objednávke DARČEK. 

Najčastejšie sú to rôzne náušnice, prstienky, náramky alebo iná bižutéria, ktorú môžete vynosiť na bežné denné nosenie. 

Aktuálne sme si pre Vás pripravili aj ďalší bonbónik, a to zľavový kupón na služby make-up artistky a hair stylistky Dominiky Bartošovičovej. 

                                                                               

KTO JE DOMINIKA BARTOŠOVIČOVÁ?

Dominika Bartošovičová pracuje v novom SND 3 roky a celkovo sa maskérstvu venuje 8 rokov. Svoje poznatky pravidelne dopĺňa praxou a školeniami.
Venuje sa veľkým projektom pre časopisy, módnym editoriálom, reklamám, vizážistickému a vlasovému poradenstvu a príležitostnému líčeniu a svoju záľubu som našla najmä v svadbách.

 
Spolupracuje s časopisom EVA, Nový čas,Nový čas pre žený,Šarm, so známymi ako fotografmi Anton Karpita, Jakub Golyas, Zdenka Osvaldová, Miro Beňo a so     známymi osobnosťami ako Zuzana Fialová, Táňa Pauhofová. Dominika Kavašová, Adela Banášová, Gabika Dzuríková, Diana Mórová, Katka Patvarošová (šéfredaktorka magazínu EVA), Maťka Koprušáková (redaktorka magazínu ZDRAVIE), Maťa Havranová (redaktorka pre publicistiku), Richard Rozbora( módny návrhár)...

A teraz JE TU DOMINIKA PRE VÁS a v exkluzívnej spolupráci so svadobných obchodom Mariee design Vám ponúka zľavu na svoju služby.

                                                   

 

 

Kontakty

  • info@marieedesign.sk info.habilem@gmail.com

Facebook

© Mariee design, s.r.o.

Pomoc s webom Tvorbastranky.sk